Úvodní stránka

Aktuality

Nabídka práce: PRODEJNÍ PORADCE AUTODÍLŮ Mroauto.cz

21.1.2020

Společnost Mroauto.cz, která patří mezi největší distributory náhradních dílů na v ČR, hledá do svého týmu v České republice novou kolegyni/kolegu na výše uvedenou pozici:

PRODEJNÍ PORADCE AUTODÍLŮ - Bohumín

HLEDÁTE VÝZVU JAKO ÚSPĚŠNÝ OBCHODNÍK V OBLASTI AUTOMOTIVE?

Říkáte si ano? Proto čtěte dál...

Náplň práce:

* prezentace a prodej sortimentu

* poskytování odborných informací zákazníkům

* komunikace se současnými zákazníky

* navazování nových obchodních vztahů v oblasti automotive

Požadujeme:

* prodejní dovednosti, obchodního ducha

* komunikativnost, prezentační dovednosti

* znalost práce na PC

* řidičský průkaz sk. B

* spolehlivost, samostatnost

Nabízíme:

* perspektivní zaměstnání v prosperující a stabilní společnosti v automobilovém průmyslu

* prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj

* přátelské a moderní prostředí

* motivační ohodnocení

* firemní benefity

* nástup dohodou

* komplexní zaškolení.

Pokud Vás naše nabídka zaujala,zašlete prosím svůj strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na email: tomas@mroauto.cz

Ve své odpovědi prosím uveďte následující prohlášení: "Souhlasím se zpracováním mých osobních údajů uvedených v mé žádosti o zaměstnání pro potřeby výběrového řízení v souladu se zákonem ze dne 29. srpna 1997 o ochraně osobních údajů (Sbírka zákonů z roku 2002 č. 101, bod 926, ve znění pozdějších předpisů)."

informace

Dovozce a distributor světových značek náhradních dílů na zahraniční automobily i na vozy Škoda. S jednoduchou a nejširší nabídkou na českém trhu.

Líbí se Vám ceny našich náhradních dílů? U nás nakoupíte některé náhradní dily až o polovinu levněji než u konkurence.

Většina zboží je skladem a u Vás může být do dvou dnů. Po dohodě je možný rozvoz nebo osobní odběr.

Pokud máte technický problém s přidáváním zboží do košíku, zavolejte nám.